بصیرت !
کلمه ای که برخی از خواص در فتنه سال 88 نداشتند !
کلمه ای که بسیاری از مردم در حماسه 9 دی 88 داشتند !
کلمه ای که بعضی ها در دوران دفاع مقدس نداشتند !
کلمه ای که شهدای ما داشتند... !
بصیرت ابعاد مختلفی داره.یکی از ابعاد اون شناخت ولایت فقیه و لزوم تبعیت از اون هست که شهدای ما به این شناخت رسیده بودند.
به جرات میگم در بیش از 90 درصد وصیت نامه شهدا به مبحث ولایت فقیه به صورت مستقیم و غیر مستقیم اشاره شده که در این پست به ذکر چند مورد می پردازم.
انشاالله توفیق داشته باشم در این مورد پست های بیشتری ارسال کنم
خوشحال میشیم شما هم اگر در این مورد مطلبی داشتید در بخش نظرات بیان کنید.فرازی از وصیت نامه شهدا درباره ولایت فقیه


وصیت‌نامه شهید منصور آجر لو

ملت عزیز ایران، همیشه گوش به فرمان رهبر باشید و آن را تنها نگذارید چون راه ایشان راه مستقیم و درست است و راه انبیاء و پیامبران و امامان است. هرکس نسبت به حرکت این مرد عارف، عاشق، عابد، زاهد عالم و فیلسوف شک کند یقیناً بداند که از صراط مستقیم دور شده است.
وصیت‌نامه شهید جعفر آرتیمانی
و دیگر آن‌که امت حزب‌الله بداند که باید پشتوانه امام امت خمینی کبیر (ره) باشند و اوامر آنها را با جان و دل پذیرا باشند و بدانند اگر امام را از دست بدهند، باید منتظر قهر خداوندی باشند.

وصیت‌نامه شهید مصطفی آزادگان
پدر و مادرم، امروز برای لبیك‌گویی به فرمان امام زمانم رو به جبهه كرده‌ام و خود را وقف خدمت‌گزاری به دین خدا و انقلاب نموده‌ام.
از شما می‌خواهم كه یك لحظه از یاری اسلام و این رهبر عزیز دریغ نورزید، كه در آن دنیا در پیش خدا و رسول و ائمه و زهرای بتول و تمامی شهدا مسئولید.


شهید حاج علی موحد دانش
مراقبت کنید آنان که پیرو خط سرخ امام خمینی نیستند و به ولایت او اعتقاد ندارند بر من نگریند و بر جنازه من حاضر نشوند. در زنده بودنمان که نتوانستیم درشان اثری بگذاریم، شاید در مرگمان فرجی باشد و بر وجدان بی انصافشان اثر گذارد.

شهید حسین هادی
آیا كشور مسلمانی كه همه چیزش مورد حمله ی دشمنان اسلام قرار گرفته می شود بدون دفاع گذاشت تا دشمن به ناموس و خاك كشورمان تجاوز كند؛ این وظیفه ی شرعی است كه چه امام باشد و نباشد بر عهده ی ماست!

وصیت نامه شهید رضا همدانی
دیگر اینكه از حزب الله می خواهم تا زنده هستید حزب الله واقعی باشید كه هستید و از خون شهیدان و معلولین عزیز پاسداری كنید و تا جان در بدن دارید، امام عزیز را تنها نگذارید چون زحمت زیاد كشیده و تا انقلاب مهدی (عج) از انقلاب اسلامی پاسداری]كرده و آنرا[ به تمامی جهان صادر كنید...

وصیت نامه شهید علی نصیرزاده
سپاه تاریكی و جهل با یورشهای خود مذبوحانه تلاش می كند كه دوباره ما رابه ظلمت بكشد وظیفه ما اكنون حفظ و حمایت خطی است كه رهبر آن امام می باشد و مجدداً خوشحالیم كه توانسته ایم اكنون با یك دست سلاح و با دستی دیگر قرآن یعنی كتاب هدایت در دست گرفته و در راه عظمت اسلام و مسلمین در حد توان خود كوشش نمائیم و در مقابل سپاه جهل و كفر بایستیم و باعث ذلت و خواری تمام كسانی شویم كه می خواهند به حریم الهی مسلمین تعرض نمایند

وصیت نامه شهید عباس قلعه زمانی
ای دوستان و آشنایان، پیرو خط امام و رهبری و دنباله رو راه شهیدان باشید.نگذارید كه دشمنان اسلام بر شما غلبه كنند و شما را از بین ببرند.ای خواهران! حجاب خود را حفظ كنید كه حجاب پاكدامنی و عفت شماست.